MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12409475
nr 1240 9475
Sideboard
Teak. Längd: 170, djup: 42 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:07:28
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr